Iui 1

Vandaag was de dag, onze eerste iui hebben we achter de rug.
Vanochtend om kwart over 8 moest mijn vriend naar het ivf centrum om zijn zaad in te leveren.
Ik kon nog lekker even uitslapen nou ja slapen dat ging niet meer ik was klaar wakker :-)
om 11.40 konden we samen naar het ziekenhuis het was even wachten tot we geroepen werden. we waren best gespannen ook om het feit of zijn zaad voldoende was en dat was het gelukkig 2,1 miljoen zwemmers.
Ik mocht me uitkleden en gaan liggen. Ze vroeg of ik nog erg last heb gehad van de pregnyl, dat had ik ook wel ben ook best misselijk en een pijnlijke buik maar ja daar gaan we niet over zuren.
Ze ging met de eende bek naar binnen en op een of andere manier vind mij lijf dat nooit een pretje en voelt het best even pijnlijk. Ze was heel lief en vroeg of het goed ging ja hoor zei ik.
Daarna ging ze met een spuitje naar binnen met een rietje er aan en zei oke fingers crossed het zit er in meis ik keek even op de klok 11.50 :-). Toen mocht ik me weer aan kleden. Heel raar we hebben hier zo lang naar toe geleeft onze eerste iui en nou zit het er al weer op.
Vandaag heerlijk met me vriend op de bank gehangen onder een warm dekentje.

Nu 2 langen weken wachten als ik niet ongesteld wordt moet ik morgen over 2 weken naar het ziekenhuis om bloed te prikken heel spannend. We wachten maar af :-)

382 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Juffrouw piertje

    Wat ontzettend spannend en wat een beleving he? Heel herkenbaar wat je zegt, je leeft er zo lang naar toe en voor je weet is het weer voorbij. Dat het wat pijnlijk was is herkenbaar dat heb ik ook elke keer.. Je mag best zeggen dat het pijn doet, het is niet niks! Heerlijk dat je vrij was en even samen kon zijn. Heel spannend en ik wens je dan ook veel succes met wachten, ik hoop dat je wat afleiding hebt zodat de tijd wat sneller gaat. Ik denk aan je en duim voor je. je bent een kanjer

  • zonnestraaltje5

    spannend meid.. ga voor je duimen meid.. liefs

  • jette1982

    Oh, wat spannend joh!!! Deze twee week zullen best heel pittig zijn!! Succes!!! Hoop zo dat het de eerste ronde raak mag zijn!

  • canim1983

    Ik ga aan jullie denken! Hoop.dat het gewoon meteen raak is! Wachten duurt helaas het langst he. Maar lekker positief blijven dat is ook veel beter voor je lijf. Suc6!!

  • Ericatwins

    mijn vingers zijn ook gecrossed, ik hoop dat dit een zwangerschap betekent, het is jullie gegund, wachten is alleen vreselijk, maar dit hoofdstuk krijg ik binnenkort ook